Середа, 17.07.2019, 05:41
Сайт вчителя математики Кременчуцького ліцею № 4 "Кремінь" Спички Ганни Іванівни
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу

 
"Кенгуру" скликає друзів
     
     На початку 80-х років ХХ століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднєю, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп‘ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно. Успіх австралійського національного математичного конкурсу був надзвичайний.
     У 1991 році два французьких математики вирішили провести цю гру у Франції, назвавши її „Кенгуру” на честь своїх австралійських колег. Перша гра зібрала 120000 учнів коледжів. Пізніше конкурс охопив також школярів та ліцеїстів.
     У липні 1993 року французькі організатори „Кенгуру”, з метою поширення конкурсу, влаштували зустріч у Парижі для керівників математичних змагань європейських країн. Запрошені математики були вражені успіхом Франції, адже у 1993 році там зібралося близько 500000 учасників конкурсу.
     У травні 1994 року математики Білорусії, Угорщини, Іспанії, Голландії, Польщі, Росії і Румунії вирішили започаткувати  цей конкурс і у своїх країнах.
     У липні 1994 року в Страсбурзі на Раді Європи Генеральна асамблея організувала Асоціацію „Кенгуру без кордонів”. Тепер Асоціація об‘єднує учасників з-понад 30 країн, однією з яких є Україна.
     Вперше конкурс-гру „Кенгуру” в нашій державі було проведено у 1997 році на базі кількох шкіл Старосамбірського району Львівської області та Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка.
     Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає вивчати цю чудову науку – математику. Особливість конкурсу полягає в тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога. Серед „кенгурят” є призери Міжнародних предметних олімпіад і тисячі дітей, які вперше зацікавились математикою саме під час конкурсу.
     Учні Кременчуцького ліцею № 4 з 2004 року беруть участь у Міжнародному математичному конкурсі „Кенгуру”. Поступово ця гра завойовує популярність серед учнів та вчителів ліцею, до конкурсу приєднуються нові учасники.


Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz